AKTUALNOŚCI

Ostatnio w naszej szkole ...

Dzień Ziemi

Dziś w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. 
Z tej okazji uczniowie klasy V przygotowali przedstawienie pt. „Dziady ekologiczne”, które miało nam uświadomić jak ważny jest recykling.
Wszystkie klasy wzięły też udział w konkursie na eko-strój. Miały one za zadanie wykonać strój z surowców wtórnych, a rodzaj stroju wylosowały wcześniej. Dziś każda klasa zaskoczyła wszystkich swoją pomysłowością i sposobem prezentacji swojego stroju.
Uczniowie klasy I wykonali strój wieczorowy, uczniowie klasy II strój na plażę, uczniowie klasy III zaproponowali nam wygodną i modną piżamę. Uczniowie klasy IV zachwycili wszystkich piękną suknią ślubną, a uczniowie klasy V pokazali nam nowe trendy w odzieży sportowej. W takim dresie ćwiczyć mógłby każdy z nas. Okazało się, że na budowie też trzeba świetnie się zaprezentować i to udowodniła swoim strojem klasa VI. Po ciężkim dniu, czy tygodniu pracy można „wyskoczyć” na dyskotekę, a jak się na nią ubrać pokazała nam klasa VII. Uczniowie klasy VIII zaprezentowali strój „szalonego naukowca”.
Poziom konkursu był wyrównany. Nasze Jury miało „ciężki orzech do zgryzienia”. W konkursie oceniana była: pomysłowość, estetyka wykonania, różnorodność surowców wtórnych i sposób zaprezentowania stroju.
Zwyciężyła klasa IV, prezentująca piękną suknię ślubną.
II miejsce zdobyła klasa VIII
III miejsce klasa I i VI.
Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za swoją kreatywność. Był to dla nas dzień pełen emocji i świetnej zabawy.