GALERIE

Andrzejki

30 listopada w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Jest to ostatni czas hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. W Andrzejki główną atrakcją są wróżby. W naszej szkole Samorząd Uczniowski przygotował wróżby dla  uczniów klas IV-VII. 

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 27 listopada  nasze przedszkolaki oraz uczniowie klas I- III uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. 

"Na ludową nutę"

Wyjazd na lodowisko

W piątek 24 listopada został zorganizowany pierwszy wyjazd na lodowisko do Dębicy.

Wzięło w nim udział 39 osób uczniów i rodziców. Opiekunami grupy uczniów była p. Teresa Dąbrowa, p. Anna Jarmuła- Patoń , p. Katarzyna Jurek.  

11 listopada

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości.

W  naszej szkole 10 listopada 2017r.. odbyła się z tej okazji akademia. W uroczystym apelu, który rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego, wzięli udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, pracownicy szkoły.  Uczniowie klas VII przy pomocy uczniów z klasy III, IV i VI  przedstawili  program artystyczny o patriotycznym charakterze.