GALERIE

Dyskoteka Dzień Chłopaka

Msza za Ojczyznę

Statuetka Burmistrza

26 czerwca podczas obrad sesji rady miejskiej nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie szkół gminnych - czyli Ci, którzy uzyskali najwyższe średnie na świadectwie w swojej szkole. Z naszej szkoły gratulacje z rąk Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej odebrała Laura Pikul z klasy 4. Gratulujemy Laurze i życzymy powodzenia w kolejnych latach .

Życzenia wakacyjne

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne PSP w Laskówce Chorąskiej

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca oficjalnie zakończyliśmy  kolejny rok szkolny 2017/2018

Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów.

Rok szkolny 2017/2018 zamykamy z pełnym przekonaniem, że uczniowie naszej szkoły są wyjątkowi, a ich sukcesy są tego dowodem! Następny dzwonek dopiero3 września .

UDANYCH WAKACJI !!!