GALERIE

Ogródek na parapecie

Uczniowie klasy I i II urządzili „ogródek na parapecie” sadząc zimową cebulkę i siejąc zioła – cząber, bazylię, miętę i oregano. Z niecierpliwością czekamy na plony, które już niebawem powinniśmy zebrać

Wycieczka do Tarnowa

Marzycielska poczta

Wśród wielu zadań jakie zaplanowaliśmy na ten rok jest również pisanie listów do chorych dzieci, które posiadają profil na portalu "Marzycielska Poczta"

Ślubowanie klasy I

6 października br. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Z tej okazji pierwszoklasiści oraz uczniowie klasy drugiej przygotowali program artystyczny, w którym mogli zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dzieci z klasy pierwszej wykazały się również wiedzą na temat naszej ojczyzny. Całej akademii uroku dodała przepiękna oprawa muzyczna w wykonaniu pani Lucyny Krzanowskiej. 

Wolontariat szkolny

W br. szkolnym swoją działalność wznowił Szkolny Klub Wolontariatu "Pomocna Dłoń", do którego na chwilę obecną należy 11 uczniów z naszej szkoły., opiekunem jest pani Justyna Wrona.