GALERIE

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 27 listopada  nasze przedszkolaki oraz uczniowie klas I- III uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. 

"Na ludową nutę"

Wyjazd na lodowisko

W piątek 24 listopada został zorganizowany pierwszy wyjazd na lodowisko do Dębicy.

Wzięło w nim udział 39 osób uczniów i rodziców. Opiekunami grupy uczniów była p. Teresa Dąbrowa, p. Anna Jarmuła- Patoń , p. Katarzyna Jurek.  

11 listopada

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości.

W  naszej szkole 10 listopada 2017r.. odbyła się z tej okazji akademia. W uroczystym apelu, który rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego, wzięli udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, pracownicy szkoły.  Uczniowie klas VII przy pomocy uczniów z klasy III, IV i VI  przedstawili  program artystyczny o patriotycznym charakterze. 

Sukces Oliwii Wałaszek w konkursie gminnym

14 listopada 2017 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w gminnym konkursie na „Pacynkę – bohatera z bajeczek Wandy Chotomskiej” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej. Jest nam niezmiernie miło, gdyż nasza uczennica – Oliwia Wałaszek z klasy I zdobyła wysokie II miejsce.